Середа, 2021-03-03, 7:19 AM
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
Меню сайту
Національна дитяча
”Національна
Національна гаряча
”Національна
Нац. поліція
”Національна
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Батькам майбутніх першокласників

Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"
 

РІШЕННЯ XLІV сесії VІІІ скликання Нововодолазької селищної ради від 29.05.2020 №3733 "Про затвердження та закріплення мікрорайонів за закладами загальної середньої освіти Нововодолазької селищної ради"
 

Розпорядження Нововодолазької селищної ради від 23.04.2020 №58 "Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Нововодолазької селищної ради Харківської області"
 

Наказ відділу освіти Нововодолазької селищної ради від 24.04.2020 №45 "Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Нововодолазької селищної ради Харківської області"

Наказ Нововодолазького ліцею №1 від 14.09.2020 "Про організацію роботи з дітьми старшого дошкільного віку, які не відвідують заклади дошкільної освіти та потребують підготовки до школи у 2020/2021 навчальному році"

 

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!!!!!!

Запрошуємо долучитися до Інтернет-зборів для батьків майбутніх першокласників, які проводяться з 01 березня по 31 березня 2021 року.

Інформаційно-технічний супровід зазначеного заходу забезпечує Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти», на сайті якого (http://edu-post-diploma.kharkov.ua) розміщено посилання на сторінку «Інтернет-збори для батьків майбутніх першокласників».

 

До уваги батьків, чиї діти не відвідують заклади дошкільної освіти й потребують підготовки до школи!!!

Шановні батьки! Звертаємо вашу увагу на наступне:

- робота підготовчих курсів почнеться після завершення режиму адаптивного карантину;

- подати заяву на відвідування дитиною підготовчих курсів ви можете вже зараз.

Для цього потрібно: роздрукувати заяву, скориставшись посиланням, розміщеним нижче, заповнити заяву власноруч, відсканувати чи сфотографувати її і надіслати на нашу електронну адресу n.licey67@ukr.net, вказавши у темі листа "Заява на підготовчі курси" та за бажанням ПІБ вчителя (Карбань Олена Яківна чи Дегтяренко Інна Олександрівна).

Про початок роботи підготовчіх курсів ми вас обов'язково проінформуємо телефоном та електронною поштою.

Форма заяви на підготовчі заняття за Програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт»

Заяви про зарахування дітей на навчання до закладу загальної середньої освіти будуть прийматися після Розпорядження Нововодолазької селищної ради (квітень,травень 2021р.)!!!!!
Форма заяви для зарахування здобувачів освіти до Нововодолазького ліцею №1

Роз'яснення МОН щодо особливостей зарахування учнів до перших класів

Через карантин школи зможуть приймати документи для зарахування у перший клас онлайн або переносити термін їхнього прийому залежно від карантину. Відповідне роз’яснення оприлюднено на сайті МОН.

“Закон, прийнятий заради запобігання епідемії COVID-19, дозволяє змінювати режим роботи установ на період карантину – це стосується і закладів освіти. Тобто прийом документів для зарахування може бути організований гнучко, у тому числі – онлайн. Зокрема, це стосується і зарахування до перших класів”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Рішення про гнучкий режим прийому документів на час карантину може прийняти засновник закладу загальної середньої освіти.

Зокрема, засновник може дозволити подавати документи в сканованій формі електронною поштою без електронного цифрового підпису. Вхідні документи, отримані у такий спосіб, реєструються окремо від інших документів із зазначенням електронної адреси відправника і адресата.

Згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, терміни прийому документів для зарахування до закладу визначають органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади. При цьому термін прийому заяв не може бути меншим за один місяць.

“Терміни прийому документів для зарахування визначають на місцях. Однак через епідеміологічну ситуацію ми рекомендуємо організувати цей процес після карантину. Також нагадуємо, що під час зарахування до першого класу заборонено проводити конкурси та заходи для перевірки знань і компетентностей дитини. Це допустимо лише для приватних закладів освіти та спеціалізованих закладів системи культури та спорту”, – наголосила Любомира Мандзій.

Інформацію про терміни прийому документів та способи їхнього подання має бути оприлюднено впродовж двох робочих днів з дня прийняття відповідного рішення. Заклади освіти або їхні засновники мають опублікувати її на власних вебсайтах.

Нагадаємо, згідно із Законом “Про повну загальну середню освіту”, структуру навчального року та форми організації навчання, зокрема і під час карантину,визначаєпедагогічна рада закладу освіти.

 

Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області
оголошує набір до 1 класу 2020/2021 навчальний рік
Умови прийому дітей до першого класу 
1. Прийом до 1 класу Нововодолазького ліцею №1 здійснюється відповідно до наказу  Міністерства  освіти  і  науки  України  від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за №564/32016.
2. Заява про зарахування дитини до першого класу подається одним із батьків особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника)  до 31 травня. До заяви батьки дитини мають право додавати будь-який документ, який підтверджує факт проживання дитини на закріпленій території обслуговування. Реквізити документа зазначаються в заяві про зарахування.
До заяви додаються:
1) копія свідоцтва про народження дитини або документа (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за №794/18089.
   У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.
    У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування.
3. Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця.
4. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв про зарахування не перевищує загальної кількості місць у першому (перших) класі (класах), не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей.
     Список зарахованих учнів із зазначенням їх прізвищ оприлюднюється виключно в закладі освіти.
5. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв про зарахування перевищує загальну кількість місць у першому (перших) класі (класах), зарахування дітей відбувається за такими правилами:
1) до 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти;
2) до 15 червня включно на вільні місця (у разі наявності) зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування закладу освіти.
    Діти зараховуються на вільні місця до закладу освіти за умови подання до 15 червня необхідних документів. Якщо заклад освіти, до якого дитина може бути зарахована на вільне місце, і заклад освіти, на території обслуговування якого проживає ця дитина, розташовані в межах одного населеного пункту, до необхідних документів додається також довідка закладу освіти, на території обслуговування якого проживає дитина, про її відрахування з цього закладу чи не зарахування до нього. Така довідка має бути видана закладом освіти, на території якого проживає ця дитина, впродовж одного робочого дня з дати звернення одного з батьків дитини.
6. Впродовж двох робочих днів з дня зарахування дітей з дотриманням Закону України «Про захист персональних даних» на інформаційному стенді, а також на офіційному веб-сайті закладу освіти оприлюднюється наступна інформація:
- список зарахованих учнів із зазначенням лише їх прізвищ;
- інформацію про кількість вільних місць і прізвища дітей, які претендують на вільні місця;
- наказ керівника закладу освіти про утворення конкурсної комісії у складі З осіб для проведення жеребкування.
7. Після 15 червня зарахування здійснюється виключно на вільні місця у такому порядку:
- до початку навчального року - діти, які мають право на першочергове зарахування;
- впродовж навчального року - у порядку надходження заяв про зарахування.
 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ
ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДО 1 КЛАСУ
1. Заява про зарахування дитини до першого класу подається одним із батьків особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника). 
2. Копія свідоцтва про народження дитини або документа (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).
3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за №794/18089.
   У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.
    У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування.
4. До заяви батьки дитини мають право додавати будь-який документ, який підтверджує факт проживання дитини на закріпленій території обслуговування. Реквізити документа зазначаються в заяві про зарахування.
ГРАФІК
проведення занять школи «ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ»
(початок занять з 04.02.2021)

 

День тижня

 

Час

 

Учителі

 

Кабінет

ЩОЧЕТВЕРГА

14.00

Карбань О.Я.
 Дегтяренко І.О.

№6

 


 

 

 

 

 

Пошук
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів