Понеділок, 2020-02-24, 12:35 PM
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
Меню сайту
Національна дитяча
”Національна
Національна гаряча
”Національна
Нац. поліція
”Національна
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Діяльність гуртків

Гурток «Я ЯК Я, Я ТА ІНШІ, Я ТА СУСПІЛЬСТВО»

Мета :
сприяти формуванню життєвої компетенції, становленню її як творця і проектувальника власного життя.
Завдання :
- сприяти активізації самопізнання, диференціації підлітком власного «Я», розвитку самоусвідомлюю чого «Я» як основи самовиховання, самовизначення, самовдосконалення;
- сприяти формуванню у підлітків смислових конструкцій як ціннісних
орієнтирів життєвої програми та саморозвитку особистості;
- сприяти формуванню у підлітків стратегії самореалізації, мобілізації внутрішніх ресурсів самоконструювання позитивної «Я – концепції»;
- допомогти підліткам в оволодінні технологією життєтворчості, прийомами та техніками розробки, коригування та здійснення життєвих проектів, програм та планів.

Гурток паперопластики «Умілі руки»

Мета роботи гуртка – формування компетентностей особистості у процесі створення поробок із паперу.
Учні набувають знань про папір, його види, властивості, способи конструювання з паперу, набувають практичних вмінь і навичок роботи з папером, виготовляють поробки у різних техніках.
Заняття в гуртку сприяють формуванню творчої особистості учня, його емоційному, фізичному та інтелектуальному розвитку.

«Первоцвіт»

Уже дев’ятий рік діє у ліцеї літературне об’єднання «Первоцвіт». Щотижня юні таланти збираються разом зі своїм керівником Степаненко Оксаною Григорівною на засідання, щоб укотре обговорити нові вірші та оповідання. Твори первоцвітчан широко відомі на Нововодолажчині та Харківщині, бо серед гуртківців є учні, що мають багато публікацій у місцевій та обласній періодиці , а також добірки в альманасі «Левада».

Гурток „Книжкова лікарня”

Завдання і напрямки роботи гуртка:
• прививати дітям уміння берегти книги і навчити зберігати їх в належному стані, своєчасно ліквідувати дефекти, які з’являються ;
• виховати у дітей повагу до людей, які створили книгу активізувати
• інтерес до читання.

«Літературне товариство»

Робота «Літературного товариства» спрямована на популяризацію книги, на допомогу учням ліцею у вивченні та засвоєнні шкільної програми , на виховання свідомого грамотного читача та інформаційної культури учня.

Театральний гурток

Одним із пріоритетних завдань ліцею є виховання духовно багатої особистості . Саме цей напрямок і є основним для роботи театрального гуртка.
Гурток допомагає дітям оволодівати вмінням красиво говорити, вільно, культурно спілкуватись, позбавитись багатьох комплексів, глибше розуміти літературні твори, розвивати силу голосу, уміння працювати з мікрофоном, вільно почуватися перед глядачами та взаємодіяти з ними, відчувати психологічний стан людини.
Оволодівати майстерністю актора, розвивати творчі здібності учнів допомагає керівник гуртка Карбань Олена Яківна.

Гурток ДЮПР «Екстрим»

У всьому світі головною соціальною проблемою є проблема забезпечення безпеки. Загрозу життю та здоров’ю людини можуть зчинити різні ситуації. Це і дорожній рух, і пожежі, і стихійні лиха, і сама людини. З метою створення умов для організації діяльності ліцеїстів з вивчення правил пожежної безпеки, залучення їх до організації пропаганди безпечної поведінки серед учнів, направленої на попередження пожеж та вмінь діяти при будь якій небезпечній ситуації в ліцеї діє гурток ДЮПР «Екстрим». Керівник гуртка Теліженко В.М.

«Квіткарі – аранжувальники» 

Головною метою програми гуртка «Квіткарі-аранжувальники» є: розширення і поглиблення знань учнів з біології і екології, вдосконалення трудового, екологічного і естетичного виховання, ознайомлення з методами наукових досліджень, розвиток здатності особистості до дослідницької діяльності, сприяння свідомому вибору професії.
Гуртківці ознайомлюються з квітково-декоративними деревами і кущами, складають календарі їх цвітіння протягом року, вивчають квітково-декоративні рослини, які використовуються в закладанні-озелененні рокаріїв, альпінаріїв, закладанні окремих форм квітників, рабаток, газонів, клумб та ін. Юннати вчаться виготовляти дрібні вироби з різного природного матеріалу, вміло використовуючи його в аранжуванні. Це значною мірою допомагає пізнати життя природи — розвиваючи інтерес, ініціативу, спостережливість.
У процесі занять учні знайомляться з найбільш поширеними видами квітково-декоративних рослин, з квітковими і декоративними рослинами, які використовуються для зовнішнього і внутрішнього озеленення шкіл, дошкільних і позашкільних закладів у містах і селах. Особлива увага приділяється виконанню навчально-дослідної роботи з розширення асортименту квітково-декоративних рослин та їх акліматизації, проведенню селекційної роботи в школі чи позашкільному закладі. В процесі дослідницької роботи учні вчаться спостерігати за природою, аналізувати і узагальнювати здобуті знання з наступним застосуванням їх при створенні квіткових композицій і букетів, виготовленні різних навчальних посібників.

Футбол

Гурток з футболу створена з метою покращення фізичного здоров’я учнів та навичок футболіста.

ЗФП

Гурток створений з метою фізичного розвитку  учнів, таких як;сила, спритність, витривалість, гнучкість.


Краєзнавчо – туристичний гурток

Мета: ознайомлення з туристичними ресурсами нашого району і селища; розвиток творчого потенціалу особистості засобами краєзнавчої освіти; активізація практичної діяльності з охорони природи й поліпшення стану довкілля.Пошук
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Архів записів