Понеділок, 2020-02-24, 1:25 PM
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
Меню сайту
Національна дитяча
”Національна
Національна гаряча
”Національна
Нац. поліція
”Національна
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Загальний

Поради щодо опрацювання результатів державної підсумкової атестації учнів
Поради щодо опрацювання результатів державної підсумкової атестації учнів

Закінчивши виконувати атестаційну роботу, учень має здати бланк відповідей та аркуші з розширеним варіантом відповіді, а по¬тім покинути навчальний кабінет.
Голові державної атестаційної комісії слід поставити підпис під відповідями учня, поданими на бланку та проштампованих аркушах.

Перевірка атестаційних робіт

Під час перевірки атестаційних робіт мають бути присутні всі вчителі, які задіяні у державній підсумковій атестації з певного предмета. Результати перевірки атестаційних робіт фіксують у про¬токолі, який має підписати голова державної атестаційної комісії та члени комісії.
Результати атестації учням оголошує голова державної атеста¬ційної комісії або вчитель-«предметник» у день проведення атеста¬ції чи до початку державної підсумкової атестації з іншого предмета.
У разі, якщо учень не згодний з результатом державної підсум¬кової атестації з певного предмета, він має право не пізніше трьох робочих днів після оголошення цих результатів подати апеляцію до районної апеляційної комісії.

Виставлення балів

Бали, отримані учнями 9-х та 11-х класів під час державної під-сумкової атестації з певного предмета, без зазначення дати вистав¬ляють у класному журналі у колонці з написом «ДПА» після колонки з написом «Річна».
Якщо учень звільнений від проходження державної підсум¬кової атестації, то у колонці «ДПА» роблять запис «звільнений» («звільнена»).
Результати державної підсумкової атестації виставляють у до¬датках до атестатів про повну загальну середню освіту у графі «дер¬жавна підсумкова атестація» та враховують при визначенні серед¬нього бала атестата.
Категорія: Загальний | Додав: Водолага (2012-04-11)
Переглядів: 317 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук